Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelskie - Polska B - Była, jest i pozostanie do końca XXI w..
Była Polska B, bo rządzili pełowscy i zsl-owcy kradzieje. Teraz zmiany na lepsze widać gołym okiem.
Jakieś przykłady tych zmian na lepsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lud wybrał!!!! Wyniki wyborów należy zaakceptować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro PIS taki mocny w województwie to czemu przgrali w Kraśniku samorządowe?.A może to ten pan bez włosów jest problemem tej partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet radny Ławniczak z PO gratulował pani Kruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe wyniki sondażu dziennika,widać naocznie kto dla otuchy czyta i pisze komentarze tutaj. PIS wygrywa w Polsce i w lubelskim uzyskuje coraz większą przewagę a tutaj niezadowolenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu przejechało ciężarną zakonnicę na pasach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że Polacy potrafili oddzielić ziarno od plew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, w końcu żyje się lepiej!!!
 Komu? Patologi napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tu psioczycie na PiS a jak przychodzi do wyborów to "jeb" i PiS wygrywa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jak dalej będzie chciał betonowac górki Czechowskie i wycinać drzewa przy raclawickich to i w samym Lublinie wynik na jesieni będzie podobny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lud wybrał!!!! Wyniki wyborów należy zaakceptować.
Wyniki akceptujemy, ale nie rozumiemy ludzi, którzy w ten, a nie inny sposób swoje głosy oddali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas komunistów jeszcze się nie skończył. Ludzie chyba mają jeszcze sny z lat 60.Miller i Cimoszewicz do Brukseli parodia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lud wybrał!!!! Wyniki wyborów należy zaakceptować.
Wyniki akceptujemy, ale nie rozumiemy ludzi, którzy w ten, a nie inny sposób swoje głosy oddali.
 Już wyjasniam, sprawa jest prosta PiS realizuje swój program wyborczy, PO przeciwnie nie realizuje go, a wręcz przeciwnie, jest obywatelska tylko z nazwy. Konkret - sprawa gorek Czechowskich, 67% lublinian jest przeciwko betonowaniu gorek, a PO w osobie Zuka dalej swoje, betonowac, bo tak chce deweloper. To jest właśnie mentalność PO i dopóki jej nie zmienią będą dostawać lanie. Nie mają żadnego programu i pomysłu na Polskę, jedyny program to dostanie się do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholiczka z fryzurą jak szczotka od kibla w euro :) świat się kończy. Czekam na pierwszą wypowiedź w Euro Parlamencie jak będzie ble ble ble coś tam coś tam. Oby tylko pawia nie puściła na któregoś obok. Żenada
Tolerancja wg. LGBT.
 A głupota według kogo????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lud wybrał!!!! Wyniki wyborów należy zaakceptować.
Wyniki akceptujemy, ale nie rozumiemy ludzi, którzy w ten, a nie inny sposób swoje głosy oddali.
Już wyjasniam, sprawa jest prosta PiS realizuje swój program wyborczy, PO przeciwnie nie realizuje go, a wręcz przeciwnie, jest obywatelska tylko z nazwy. Konkret - sprawa gorek Czechowskich, 67% lublinian jest przeciwko betonowaniu gorek, a PO w osobie Zuka dalej swoje, betonowac, bo tak chce deweloper. To jest właśnie mentalność PO i dopóki jej nie zmienią będą dostawać lanie. Nie mają żadnego programu i pomysłu na Polskę, jedyny program to dostanie się do koryta
 Koalicja nie rządzi, więc nie ma szans realizowania. Natomiast po rządach pis jeszcze twoje wnuki będą podnosić kraj z biedy i upadku. Rozdawać łatwo, ale to się przecież skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ,,daje" ruszyły do urn i zaglosowaly na PIS. Gratuluję głupoty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak głosować to tylko na program, a program i jego realizacje ma niestety tylko PiS. Głosować na kogoś innego na zasadzie antyPiS to nieporozumienie i głupota. PiS nie ma dla mnie dobrego programu a całą odzyskaną od różnych mafi PO-VAT-owskich można i da się inaczej i bardziej efektywnie oraz pro-rozwojowo wydawać/inwestować zamast tworzyć kolejne "+". Ale po prostu nie ma wyboru! Chyba, że ktoś zapomniał co się działo w PL 3,5 roku temu, co tak naprawdę myślą przy wódce nagrani politycy PO itd. Z dwojga złego lepiej niech dają ludziom kolejne "+" niż tę kasę maja przywłaszczać tzw "zaprzyjaźniony kapitał".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miller killer i ten komuch ma wyborców utrwalaczy i s-synów ubolstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak ciagle się zastanawiam na kogo. Ja na PiS rodzina na KE. Rodzina mnie nie przekonała do KE. Daajcie mi jakieś rzeczowe argumenty. Pytam poważnie i nie mówcie mi że jestem głupi, ciemny, niewykształcony i ze wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...